Vesiletunnecat Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL FORUM > Soru - Cevap
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

24 Saat Kur`an-ı Kerim Dinleme

TALAK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Vesiletunnecat Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Vesiletunnecat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TALAK
    Gönderim Zamanı: 02-11-2010 Saat 00:47
Orjinalini yazan: lawia lawia Yazdı:

Selam ben zeynep,imam nikahlı kocamla 3 ay evli kaldıktan sonra,onu sevmediğim için talak istedim,oda vermedi.ben şimdi ne yapabilirim onunla birliklte olmak istemiyorum aramızda resmi nikah yok,başka biriyle evlenebilirmiyim,talak vermesse ne yapmamı tavsiye edersiniz,şu an annemin evindeyim.

A.Selam degerli üyemiz,öncelikle sitemiz bilgi paylaşım amaçlı kurulmuştur.Mümkün mertebe bize yöneltilen sorulara direk cevap vermiyoruz.Ya konuyla ilgili kaynak eserlere yönlendiriyoruz veyahutta fetva sorularını Diyanet İşleri Başkanlığının 'Alo fetva hattı' var oraya yönlendiriyoruz.Doğru bilgiyi doğru kaynağından almak istiyorsanız D.İ.B. 'Alo fetva hattını'size önerebilirim.

Yukarı Dön
lawia Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı lawia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-10-2010 Saat 00:28
Selam ben zeynep,imam nikahlı kocamla 3 ay evli kaldıktan sonra,onu sevmediğim için talak istedim,oda vermedi.ben şimdi ne yapabilirim onunla birliklte olmak istemiyorum aramızda resmi nikah yok,başka biriyle evlenebilirmiyim,talak vermesse ne yapmamı tavsiye edersiniz,şu an annemin evindeyim.
lawia
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.391 Saniyede Yüklendi.