Vesiletunnecat Homepage
Forum Home Forum Home > GENEL FORUM > Serbest Kürsü
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

24 Saat Kur`an-ı Kerim Dinleme

Kompozisyon Yarışmasının Sonuçları

Post Reply Post Reply
Author
Üye
Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote selo27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kompozisyon Yarışmasının Sonuçları
    Posted: 21-04-2010 at 23:32

TYB Gaziantep Şubesi’nin “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle düzenlediği “Bugüne Bakan Yönüyle Peygamberimizin Sevgi ve Barış Anlayışı” konulu Kompozisyon yarışmasının sonucu belli oldu.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği yarışmada jüri birinciyi seçmekte zorlandı. Yazılar ilköğretim, lise, yüksek öğretim ve özel kategorilerinde değerlendirildi. Şunu belirtmek gerekir ki ilköğretim öğrencilerinin bile bu konuda gösterdiği yüksek hassasiyet herkesi derinden etkiledi. Gelecekte usta kalemler olmaya namzet bu genç arkadaşlar  adına bir kez daha ümitlendik. Bu nedenle dereceye girenlerin sayısı artırıldığı gibi verilecek ödüller de artırıldı. İşte “Türkiye Yazarlar Birliği Gaziantep Şubesi 1. Kompozisyon Yarışması”nda dereceye girenler:

1.     ÖTELERDEN BİR SELAM Didem Rumeysa SEZGİNER (GAZİANTEP)

2.    VAHŞİDEN YAHŞİYE Hacer USLU (Hayri Akınal İmamhatip Lisesi)

3.    GÜL KOKULU SEVGİ YOLU İlayda Mahsereci (Özel Erdem Koleji)

4.    GÖNLÜMÜZÜN MİSK KOKULU GÜLÜ İlknur Güllü (Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu)

5.    İKİ CİHAN SULTANINA İbrahim Şaşma (KARAMAN)

6.     BAM TELİ Nida Soylu (Hayri Akınal İmamhatip Lisesi)

Yazılarıyla yarışmamıza katılan herkesi gösterdikleri cesaretten dolayı kutluyoruz.  Dereceye giren tüm arkadaşları da ayrıca tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Dereceye girenlere verilecek ödüller:

1.     Yarım altın

2.    Çeyrek altın – web cam

3.    Çeyrek altın – kulaklık, mikrofon

4.    Çeyrek altın

5.    Gaziantepli Yazarların İmzalı Kitaplarından Oluşan Özel Kitap Seti

6.    Kitap seti

Dereceye giren yazıları ilerleyen günlerde misafir köşemizde yayınlayacağız.

Not: Ödül töreni 24 Nisan 2010 Cumartesi günü Saat:12.00’da, EĞİTİM BİR-SEN Mehmet Akif İnan toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

Adres: Eski Çocuk Hastanesi karşısı Hürriyet İş Merkezi 1. Kat. Gaziantep

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.109 seconds.